Dość Tego! Nigdy więcej!

Dość Tego!!

To taki moment w którym życie i inni ludzie tak dali Ci w kość, że nie możesz już tego znieść. Nie będziesz tak żył! To się więcej nie powtórzy!

Każdy z ludzi, którzy sięgnęli w życiu po to co chcieli miał taki moment. taki „brake event point” w swoim życiu, w którym podjeli silną i trwałą decyzję zmiany.

Po czym poznać, że jest to decyzja zmieniająca życie? Prawdziwa i szczera? A no po tym, że idą za nią systematyczne działania ukierunkowane na wybrany przez człowieka cel. Bez działania nie ma zmiany.

Popularne teorie psychologiczne mówią nam o tym, że nasz świat wewnętrzny (umysł, inner game) wplywa na nasz świat zewnętrzny i go kreuje. Tak, bez wątpienia tak. Zastanów się jednak czy to nie jest półprawda? To znaczy czy sytuacja odwrotna nie występuje? Czy świat zewnętrzny nie wpływa na nasz swiat zewnętrzny? Cholera! Pewnie, że tak! Częściej, silniej…bardziej realnie. Popatrz jak w świecie realnym wyślesz 100 CV do firm, w których chcesz pracować, a żadna z nich się nie odezwie to czy nie zwątpisz w swoją wartość? W swoją zajebistość??

Czy jak wyobrazisz sobie i uwierzysz, że możesz się podciągnąć na drążku 100 razy to dokonasz tego w realu? A jak co sie nie uda? Jak padniesz po 8 podciagnięciach to jak to wpłynie na Twoją wizję możliwości z drązkiem??

 

Cholera wychodzi na to, że zmieniajac rzeczy na zewnątrz wpływamy silnie na swoje wnętrze! Na swoją samoocenę, swój tempermetr charakter i nawyki!

Działanie! Działanie! Działanie! to jest klucz do sukcesu! Wielka tajemnica osiagnięć! Zmian!

Czytanie książek nie zmieni nas w inne osoby. Mogą one dać nam impuls, pokazać drogę, cały plan jak na dłoni ale póki nie włożymy w to wysiłku i nie będziemy działać to gówno z efektów!

Zostawiam Cię  tym wpisem do przemyślenia. Miej nieprzespanej nocki 🙂

P.S. Action! Action! Action! Action! Action! Action! Action! Action! Action! 

Jedna myśl na temat “Dość Tego! Nigdy więcej!

Dodaj komentarz