Czas stać się lepszą wersją siebie….drapieżną wersją siebie!

Cześć

Skoro tu trafiłeś to znaczy, że szukasz czegoś…. informacji, natchnienia, impulsu…czegoś co ruszy lawinę zmian w Twoim życiu.

Masz już dość szarego życia w schemacie praca-dom-tv-spanie-praca? Masz dość patrzenia jak inni się bawią, podrywają piękne kobiety, zarabiają duże pieniądze śmiejąc się innym w twarz? Masz dosyć stania z boku i patrzenia jak inni czerpią z życia pełnymi garściami podczas gdy Toje życie ucieka ci gdzieś między palcami??…. Chcesz coś z tym zrobić ale co? jak? kiedy?

Takie uczucie bezradności, niewiedzy, słabości, niespełnienia i odizolowania jest straszne i na pewno nam nie pisane. Na pewno nie przyszedłeś na ten świat aby patrzeć jak inni fajnie żyją i wzdychać pod nosem! Tobie też jest pisane to co chcesz żeby było Ci pisane….trzeba tyko po to siegnąć! A raczej śięgać wytrwale, zażarcie, korygując swoje ruchy i siłując się z przeciwnościami. O tak! Przeciwnościami! Napewno one będą i to nie mało…i dobrze nic co przychodzi łatwo nie jest cenne. Jak zmierzysz się z samym sobą i sięgniesz po to czego pragniesz będziesz z siebie dumny, będziesz silny, lepszy od innych, tych co nie mają siły sięgnąć po swoje.

Ten blog jest właśnie o tym jak osiągnąć to czego skrycie pragniesz.

Nie jesteś odosobniony w swoich pragnieniach i zapędach. Oczywiście, każdy z nas jest indywidualną jednostką i ma swoje odrębne cele, pasje i historię. Jednak, żyjemy w podobnych warunkach, kończymy podobną edukację, czytamy podobne gazety słyszymy podobne informacje …nawet wychowywano nas podobnie -według ogólnego schematu społecznego(programowania) co wypada, a co nie.

Wiele osób już dokonało takiej zmiany jak chcesz – zmieniło swoją sylwetkę z chuderlaka lub otyłego gościa w super muskularną sportową sylwetkę. Zmieniło się z nieśmiałego i w ogóle nie asertywnego typa w przywódcę, lidera za, którym idą inni jak w ogień. Zmieniali się również ludzie wychowywani w biedzie i z niej startujący, a dziś są milionerami a nawet miliarderami. Finansują pomoc dla ubogich i organizują im pomoc w podniesieniu poziomu życia.

Przykładów spektakularnych zmian i osiągnięć ludzi z pozoru mizernych słabych, nic nie znaczących jest wiele. Każdy z nich musiał mieć swój moment przełamania, moment decycji, głośnego DOŚĆ! CHCĘ TEGO I TEGO! ALBO TO OSIĄGNĘ ALBO ZGINĘ DO TEGO DĄŻĄC! INNEJ OPCJI NIE MA!!

Niech historie tych ludzi dają nam przykład, inspirują abyśmy i my odnaleźli swój moment DOŚĆ! i wyruszyli w kierunku, w którym na razie nieśmiało zerkamy….

Tak my. Ja również potrzebuję zmiany i motywacji żeby jej dokonać.

Będę publikował tu informacje, artykuły, recenzje i polecenia książek, aktywności, historie przemian, opowiadania biograficzne tak aby inspirować i wskazywać kierunek mężczyzną, w którym ja chcę iść i być może i Ty czytelniku.

Także miłej lektury już wkrótce!

PM